LISTA KATEGORII
 • VIP
  1xbit
  4.11
 • 1 Miejsce
  BetFan
  4.03
 • 2 Miejsce
  Mostbet
  3.87
 • 3 Miejsce
  Betsson
  4.31
 • 4 Miejsce
  STS
  4.28

Mistrzostwa Europy z BetFan - KONKURS

 

Sponsorem nagród w konkursie jest   


1 miejsce 1000
2 miejsce 800
3 miejsce 600
4-10 miejsce 100

Regulamin konkursu Mistrzostwa Europy z BetFan oraz postanowienia ogólne


Mistrzostwa Europy z BetFan, to konkurs trwający do końca turnieju.

Do rankingu konkursu (kliknij tu) zaliczane są tylko kupony na których znajdują się wyłącznie typy na Mistrzostwa Europy.

Kupony z Mistrzostw zaliczone są zarówno do konkursu na Mistrzostwa Europy jak i do Ligi Typerów BBS.
Każdy użytkownik po rejestracji otrzymuje 5 000 punktów, za które może obstawiać zakłady przedmeczowe.
Dodatkowo codziennie po pierwszym logowaniu otrzymujesz kolejne 500 punktów.
Każdy Typer musi w konkusie Mistrzostwa Europy z BetFan obstawić zakłądy na łączną sumę 10 000 punktów 
Minimalna stawka na kuponie wynosi 1.
Maksymalna stawka na  kuponie wynosi 2000.
Minimalny kurs ogólny na kuponie to 1.30
Każdy postawiony kupon musi się różnić przynajmniej jednym typem i  zdarzeniem. 

 

Podczas próby postawienia pierwszego zakładu w Mistrzostwa Europy z BetFan zostaniesz poproszony o podanie danych konta bukmachera, na które ma zostać zaksięgowana nagroda chyba, że wcześniej podałeś w Lidze Typeró BigBetSport. Nieuzupełnienie tych danych będzie skutkowało blokadą modułu typera.Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić, czy dane podane przez Ciebie są prawidłowe, gdyż nie ma możliwości ich zmiany w trakcie trwającej edycji miesięcznej. Możliwość dokonania zmiany nastąpi podczas próby postawienia pierwszego zakładu w kolejnej edycji miesięcznej. Nie będziemy uwzględniali jakichkolwiek tłumaczeń w przypadku błędnego wypełnienia formularza z loginem, ID lub e-mailem bukmachera. Pamiętaj  że muszą być to dane, które wpisujesz, aby zalogować się na konto sponsora nagród.


Nagrody będą przypisywane na konto gracza SPONSORA KONKURSU lub SPONSORÓW w formie bonusu. Błędne wskazanie konto spowoduje utratę nagrody w przypadku nieodnalezienia podanego loginu, ID lube e-maila ewentualnie przypisanie nagrody komuś innemu, jeżeli w systemie bukmachera będzie istniał taki użytkownik. W celu uwolnienia bonusu należy dokonać trzykrotnego (x3) obrotu bonusem po kursie minimalnym 3.00 singiel lub AKO.

Nagrody na kontach BetFan zostaną zaksięgowane nie później niż do 5 dni  od zakończenia konkursu. Przewidywany termin do 72 godzin od zakończenia edycji.

Sponsorem nagród w konkursie głównym  jest  legalny polski bukmacher 


Aby Typer otrzymał nagrodę, musi posiadać aktywne konto u legalnego bukmachera BetFan w trakcie trwania ocenianej edycji. Przez aktywne konto rozumiemy minimalny depozyt 50pln w BetFan w okresie ocenianej edycji oraz przynajmniej dwukrotny obrót depozytu po kursie 1.80.

Mistrzostwa Europy z BetFan ma na celu wyłonienie najlepszego typera ME. Użytkownicy serwisu mają za zadanie wygenerować jak najwyższy zysk w ocenianym miesiącu poprzez obstawianie zakładów przedmeczowych. Zakłady będą rozliczane automatycznie przez system i nie powinno trwać to dłużej niż do 60 minut od zakończenia ostatniego zdarzenia na kuponie. Ranking Typerów również będzie aktualizowany automatycznie na po rozliczeniu każdego pojedynczego kuponu. Dzięki automatyzmowi Typer nie musi czekać na ręczne aktualizacje wyników do następnego dnia i na bieżąco będzie mógł reagować na ruchy innych typerów. Jeżeli jakiś zakład nie zostanie rozliczony lub zostanie rozliczony błędnie w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego zdarzenia, prosimy o informacje w komentarzu pod regulaminem. Aby uniknąć sytuacji, że inni typerzy kopiują kupony gracza, który ma dobre statystyki, wszystkie nierozliczone kupony są ustawione jako niewidoczne. Typer w panelu gracza może sam zdecydować i ustawić czy chce udostępniać wszystkim swoje kupony, czy woli je ukryć.Istnieje również możliwość, udostępniania tylko wybranych kuponów za pomocą opcji udostępnij. Każdy kupon ma swój indywidualny link za pomocą którego można udostępnić podgląd innemu użytkownikowi lub umieścić go na serwisach społecznościowych, grupach telegram itd.

6 Komentarze

admin

2021-06-13 23:06:24

W odpowiedzi na e-mail jednego z użytkowników. Jeżeli ktoś dwukrotnie postawi taki sam kupon, to zostaje wykluczony 1) jeżeli kupon zawiera tylko mecze z ME? wykluczenie z Ligi Typerów BBS oraz ME z BetFan 2) na kuponie nie znajduje się ani jeden typ na ME ? wykluczenie tylko z Ligi Typerów, gdyż kupon nie zmienia nic w rankingu ME z BetFan 3) na kuponie znajdują się zdarzenia z oferty na ME oraz innej dowolnej ligi ? wykluczenie z nagród tylko w Lidze Typerów BBS. Proszę nie tłumaczyć się, że kupon nie ma znaczenia, gdyż i tak miał przynajmniej jedno błędnie wytypowane zdarzenie. Regulamin jest taki sam dla wszystkich.

Fanfara93

2021-06-14 19:57:17

siadają mi niespodzianki w ME hahaha widziałem dziś w top typy 20 osób na Polskę i tylko jedna na porażkę. Obraz nędzy i rozpaczy. Wynik pokazuje, że trzeba było postawić na najlepszą ligę świata i powołać jak Słowacy więcej kopaczy z Ekstaraklasy.

admin

2021-06-30 06:47:25

System błędnie rozlicza mecze z dogrywką i ewentualnymi karnymi ( rozlicza po wyniku całego spotkania, a nie regulaminowych 90 minut) . W związku z tym sporo kuponów zostanie zweryfikowanych i ponownie rozliczonych. Co Większość tych kuponów rozliczonych jest na korzyść użytkowników i tym razem nikt nie zgłasza problemu :)

Snowie

2021-07-03 11:26:28

Czy ranking Euro jest dalej prowadzony? Mam kupony 18032 i 18070 rozliczone, ale nieuwzględnione w rankingu Euro. Za to są uwzględnione w jakimś lipcowym rankingu, chociaż lipcowa edycja miała startować po Euro, a widać, że niektórzy dalej typują rzeczy inne niż ME i są w rankingu.

admin

2021-07-07 11:40:26

Zaraz to sprawdzę. Ranking Euro dalej jest podliczany do końca turnieju. Liga Typerów rusza od 12 lipca i wówczas ranking lipcowy zostanie wyzerowany.

admin

2021-07-08 18:30:18

Problem z zaliczaniem kuponów na Euro 2020 został poprawiony. Najnormalniej w świecie dostawca kursów rozdzielił fazę grupową, nazywając ją przykładowo EURO, fazę pucharową PLAY OFF. W systemie było zaznaczone aby wszystkie kupony stawiana z pliku EURO były brane do rankingu i dlatego nie zaliczało od fazy pucharowej.

Jeśli chcesz dodać komentarz zaloguj się klikając tutaj