Regulamin V Edycji Ligi Typerów (czerwiec 2021)

 

Sponsorem nagród w Lidze Typerów jest  


1 miejsce 2000 pln
2 miejsce 1500 pln
3 miejsce 1000 pln
4 100 pln
5 100 pln
6 100 pln
7 100 pln
8 100 pln
9 100 pln
10 100 pln

Regulamin konkursu LIGA TYPERÓW oraz postanowienia ogólne


Liga Typerów odbywa się w edycjach miesięcznych.
Każdy użytkownik po rejestracji otrzymuje 5 000 punktów, za które może obstawiać zakłady przedmeczowe.
Dodatkowo codziennie po pierwszym logowaniu otrzymujesz kolejne 500 punktów.
Każdy Typer musi pięciokrotnie  obrócić swoje saldo początkowe w Lidze Typerów BigBetSport (otrzymane 5000 × 5 =25000).

Minimalna stawka na kuponie wynosi 1.
Maksymalna stawka na  kuponie wynosi 2000.
Minimalny kurs ogólny na kuponie to 1.30
Każdy postawiony kupon musi się różnić przynajmniej jednym typem i  zdarzeniem. 

V edycja trwa od 01.06.2021 r. godz. 00:01 do 30.06.2021r. godz. 23:59. Wszystkie kupony, na których będzie, znajdowało się przynajmniej jedno zdarzenie, które nie zakończy się do 31.05.2021r. godz. 23:59 będą rozliczane jako przegrane. Proszę nie stawiać na godzinę przed zakończeniem edycji meczów piłki nożnej lub innej dyscypliny, jeżeli oczywiste jest to, że mecz nie zakończy się w maju. W przypadku zdarzeń, które zaplanowane były w terminie umożliwiającym rozegranie spotkania, ale zostały przełożone na inny termin np. z powodu warunków atmosferycznych, zdarzenia zostaną rozliczone jako zwrot. Jeżeli użytkownik postawi kupon, którego zdarzenie będzie rozgrywane w kolejnym miesiącu, kupon bez względu na wynik zostanie rozliczony jako przegrany i zaliczony do kolejnej edycji.

Podczas próby postawienia pierwszego zakładu w Lidze Typerów BigBetSport zostaniesz poproszony o podanie danych konta bukmachera, na które ma zostać zaksięgowana nagroda. Nieuzupełnienie tych danych będzie skutkowało blokadą modułu typera.Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić, czy dane podane przez Ciebie są prawidłowe, gdyż nie ma możliwości ich zmiany w trakcie trwającej edycji miesięcznej. Możliwość dokonania zmiany nastąpi podczas próby postawienia pierwszego zakładu w kolejnej edycji miesięcznej. Nie będziemy uwzględniali jakichkolwiek tłumaczeń w przypadku błędnego wypełnienia formularza z loginem, ID lub e-mailem bukmachera. Pamiętaj  że muszą być to dane, które wpisujesz, aby zalogować się na konto sponsora nagród.


Nagrody będą przypisywane na konto gracza SPONSORA KONKURSU lub SPONSORÓW w formie bonusu. Błędne wskazanie konto spowoduje utratę nagrody w przypadku nieodnalezienia podanego loginu, ID lube e-maila ewentualnie przypisanie nagrody komuś innemu, jeżeli w systemie bukmachera będzie istniał taki użytkownik. W celu uwolnienia bonusu należy dokonać trzykrotnego (x3) obrotu bonusem po kursie minimalnym 3.00 singiel lub AKO.

Nagrody na kontach BetFan zostaną zaksięgowane nie później niż do 10 dnia każdego miesiąca. Przewidywany termin do 72 godzin od zakończenia edycji.

Sponsorem nagród w konkursie głównym  jest  legalny polski bukmacher 


Aby Typer otrzymał nagrodę, musi posiadać aktywne konto u legalnego bukmachera BetFan w trakcie trwania ocenianej edycji. Przez aktywne konto rozumiemy minimalny depozyt 50pln w BetFan w okresie ocenianej edycji oraz przynajmniej dwukrotny obrót depozytu po kursie 1.80.

Liga Typerów BigBetSport ma na celu wyłonienie najlepszego typera co miesiąc. Użytkownicy serwisu mają za zadanie wygenerować jak najwyższy zysk w ocenianym miesiącu poprzez obstawianie zakładów przedmeczowych. Zakłady będą rozliczane automatycznie przez system i nie powinno trwać to dłużej niż do 60 minut od zakończenia ostatniego zdarzenia na kuponie. Ranking Typerów również będzie aktualizowany automatycznie na po rozliczeniu każdego pojedynczego kuponu. Dzięki automatyzmowi Typer nie musi czekać na ręczne aktualizacje wyników do następnego dnia i na bieżąco będzie mógł reagować na ruchy innych typerów. Jeżeli jakiś zakład nie zostanie rozliczony lub zostanie rozliczony błędnie w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego zdarzenia, prosimy o informacje w komentarzu pod regulaminem. Aby uniknąć sytuacji, że inni typerzy kopiują kupony gracza, który ma dobre statystyki, wszystkie nierozliczone kupony są ustawione jako niewidoczne. Typer w panelu gracza może sam zdecydować i ustawić czy chce udostępniać wszystkim swoje kupony, czy woli je ukryć.Istnieje również możliwość, udostępniania tylko wybranych kuponów za pomocą opcji udostępnij. Każdy kupon ma swój indywidualny link za pomocą którego można udostępnić podgląd innemu użytkownikowi lub umieścić go na serwisach społecznościowych, grupach telegram itd.

Image hosted by servimg.com

-

Image hosted by servimg.com

-

Image hosted by servimg.com

-